GO UP

Malorka na divoko

separator
Cena 490€ 7 dní
Scroll down

Malorka na divoko

490€ za osobu

Najväčší zo španielskych Baleárskych ostrovov v Stredomorí má členité pobrežie. Pred pár rokmi sme ho spoznali na kaňoningovej expedícii a jednoznačne má potenciál ako hodnotná destinácia na morský packrafting.

 

Navštívime 2-3 oblasti na ostrove, vrátane severo-západného členitého pobrežia pohoria Sierra Tramuntana. Nebudeme pádlovať tak intenzívne a efektívne, ako by sa to dalo s morskými kajakmi. Stabilné a šikovné packrafty si dovezieme letecky a budeme pádlovať cca 2-3h denne. Zvyšný čas sa budeme kochať prírodou, šnorchlovať, ochutnávať mieste víno i lokálnu kuchyňu. Vyhneme sa miestam, kde býva veľa ľudí a zdržíme sa tam, kde sa nám bude páčiť. Na základe nášho prieskumu trhu až 93% ľudí miluje byť pri mori a až 76% má rado športové aktivity namiesto grilovania sa na pláži. Patríte medzi nich?

Áno, koniec školského roka. Áno, je to vhodné aj pre šikovných juniorov od 12 rokov.zSpoločný Zážitok roka pre rodičov i deti. Rodičom stačia 4 dni dovolenky. Na mori budeme 5 dní, pekne popri pobreží, žiadne pirátske výpravy cez Stredomorie. Máte odvahu vyskúšať niečo nové?

 • Typ tripu
 • Odchod
  Lodenica UK, Karloveské rameno Bratislava
 • Čas odchodu
  29.6.2022 o 8h
 • Čas návratu
  5.7.2022 o 18h
 • Oblečenie
  letné, ľahké, na more dlhé tričko a klobúk / šiltovka, na večer jednu teplejšiu vrstvu, ľahkú nepremokavú bundu, topánky do vody
 • V cene
  kemping
  packraft a pádlo
  pár fotiek v malom rozlíšení
  profi fotoset - rýchle lowres fotky zo splavu, fullres fotoset po tripe
  sprievodca
  strava
  wildcamp
 • Nie v cene
  doprava
  foto workshop
  letenka
  poistenie
  poplatok za rieku
  topánky na vodu
  ubytovanie
  vodácka výbava - prilba, vesta, neoprén Long John, neoprénové ponožky