GO UP

Turecko – Egejská riviéra

separator
Cena 590€ 7 dni
Scroll down

Turecko – Egejská riviéra

590€ za osobu

LATE SUMMER SPECIAL! Využijeme neskorší dobeh tepla v Egejskom mori, poletíme na linke Bratislava – Dalaman. Pádlovať budeme okolo pekného členitého pobrežia. Na mori strávime 6 dní, každý deň budeme pádlovať cca 3h. Očakávame teploty okolo 22-26C, more bude na kúpanie tak akurát 🙂 Dva krát spíme na ubytovaní, štyri krát wildkemp na pláži. Okúpeme sa sa aj v horúcich prameňoch vo vnútrozemí. Nezabudnite opaľovací krém a šnorchel. Tešíme sa aj na lokálnu orientálnu kuchyňu a morské špecialitky. Každopádne pribalíme aj zopár fajnovostí od Adventure Menu, aby sme boli v prírode nezávislí.

a

Minimálny počet 3 klienti, maximálny počet 6 klientov. Toto je jemne dobrodružný prieskumný trip, kto má rád istotu a garancie, nájde vhodnejšie výlety. Ak hľadáte niečo nové, ste radi aktívne pri mori, ste vítaní. Trip trvá týždeň, neminieme čas na zdĺhavú dopravu po zemi, využijeme užitočné vlastnosti našich packraftov. Do destinácie ideme v neskoršom termíne ako bežní dovolenkári, nás budú viac ťahať prírodne zaujímavé miesta, nie pláže so slnečníkmi.

Dostanete komplet výbava na vodu (packraft, pádlo, lodný vak, vestu). Letenku si bookujete sami, ostatné spoločné náklady zdieľame rovným dielom. Nutné vybaviť víza online pred odletom. K letenke je nutné prikúpiť 20kg check-in podpalubnú batožinou. Letenka spolu s batožinou stojí od cca 120€. Balíme sa ľahko. Osobná batožina obsahuje minimum oblečenia, spacák, karimatku, ľahký stan, klobúk, zubnú kefku a pastu, úsmev a pár drobností. Spolu to váži menej ako 12kg. Easy life. Dá sa to 🙂

 • Destination
 • Departure
  Bratislava letisko
 • Departure Time
  30.10.2024
 • Return Time
  6.11.2024
 • Dress Code
  ľahké letné, jedna teplejšia vrstva, nezabudnúť plavky