GO UP

Turecko – Egejská riviéra

separator
Cena 390€ 4 dni
Scroll down

Turecko – Egejská riviéra

390€ za osobu

Hurá LETO! Využijeme skorší nástup tepla v Egejskom mori, poletíme na linke Bratislava – Dalaman. Pádlovať budeme okolo pekného členitého pobrežia. Na mori strávime 3 dni, každý deň budeme pádlovať cca 3h. Očakávame teploty okolo 20-25C, more bude na kúpanie tak akurát 🙂 Dva krát spíme na ubytovaní, dva krát wildkemp na pláži. Okúpeme sa sa aj v horúcich prameňoch vo vnútrozemí. Nezabudnite opaľovací krém a šnorchel. Tešíme sa aj na lokálnu orientálnu kuchyňu a morské špecialitky. Každopádne pribalíme aj zopár fajnovostí od Adventure Menu, aby sme boli v prírode nezávislí.

Minimálny počet 3 klienti, maximálny počet 6 klientov. Toto je jemne dobrodružný prieskumný trip, kto má rád istotu a garancie, nájde vhodnejšie výlety. Ak hľadáte niečo nové, ste radi aktívne pri mori, ste vítaní. Trip trvá len 4 dni, využijeme užitočné vlastnosti našich packraftov. Do destinácie ideme skôr ako bežní dovolenkári a nás budú viac ťahať prírodne zaujímavé miesta, nie pláže so slnečníkmi.

Dostanete komplet výbava na vodu (packraft, pádlo, lodný vak, leash), v cene je lokálna doprava, aj služby profi fotografa, 2x ubytovanie, 2x wildcamp na plážach, 4x Adventure Menu. Nutné vybaviť víza online pred odletom. Letenka nie je v cene tripu, nutnú si ju prikúpiť spolu s 20kg podpalubnou batožinou. Spolu stojí od cca 120€. Balíme sa ľahko. Osobná batožina obsahuje minimum oblečenia, spacák, karimatku, ľahký stan, klobúk, zubnú kefku a pastu, úsmev a pár drobností. Spolu to váži menej ako 12kg. Easy life. Dá sa to 🙂

 • Typ tripu
 • Odchod
  Bratislava letisko
 • Čas odchodu
  12.apríl 2022 o 05.00h
 • Čas návratu
  16.apríl 2022 o 12.00h
 • Oblečenie
  ľahké letné, jedna teplejšia vrstva, nezabudnúť plavky
 • V cene
  packraft a pádlo
  pár fotiek v malom rozlíšení
  profi fotoset - rýchle lowres fotky zo splavu, fullres fotoset po tripe
  sprievodca
  strava
  ubytovanie
  wildcamp
 • Nie v cene
  doprava
  foto workshop
  kemping
  letenka
  poistenie
  poplatok za rieku
  topánky na vodu
  vodácka výbava - prilba, vesta, neoprén Long John, neoprénové ponožky