GO UP
 1. Vody sa bojíte, radšej ste na pevnej zemi. Načo sa týrať. Dobre, že o tom viete
 2. Máte radi športy v prírode, boli ste párkrát aj na vode, páčilo sa vám to. Pozrite si ponuku vodáckych cestoviek a kurzov. Odporúčame Vodácke centrum.
 3. Na lodi chcete byť v partii. Máte radi bezpečný adrenalín a guida za sebou. Choďte na rafting.
 4. Trúfnete si na kanoe. Chcete byť s niekým, komu dôverujete. Budete vpredu, ste háčik, motor. Vzadu máte skúsenejšieho kapitána. Za chybu môže ten druhý.
 5. Ste radi na vode. Vlnky, slnko, dovolenka. Týždeň do roka. Nafukovačka alebo gumený čln bohate stačí. Aj tak druhú sezónu praskne, kúpim nový, veď sú lacné. Niekedy si dám aj poradiť.
 6. Máte radi vzrušenie, riadite si svoj osud. Chcete sa hrať, ale na stabilnej lodi. Ak prejde guide, dáte to aj vy. Máte radšej skupinu do 10 ľudí ako plný autobus. Pred perejami zacítite napätie, v perejách radosť, zakričíte si. Po pereji sa usmievate a cítite hrdosť. Poďte na packraft, zamilujete sa. Tu je ponuka našich TRIPov.
 7. Máte radšej kľudnú vodu, leto. Jazero, more, ľahká rieka. Paddleboard je možno to pravé. Nevadí vám, že váži 2-3x viac ako packraft a má len mini batožinový priestor. Chcete predsa chodiť na maximálne jednodenné výlety. Odporúčame kamošov z Neonmars.
 8. Vo vode sa cítite ako doma. Máte radi rýchlosť a malý odpor vášho člnu. Posilka a fitko? Kanoistika dá občas zabrať. Morský kajak je síce dlhý, ale má krásne efektívny pohyb. Vykúšajte, napríklad vo Vodáckom centre, možno nájdte lásku života.
 9. Máte radi nezávislosť. Vy sa rozhodnete, či na divokú vodu, morské pobrežie, či alpské jazero. Keď treba, zbalíte do lietadla celú výbavu na týždeň a čaká vás vzrúšo a romantika. Hotelovým rezortom sa vyhýbate. Do kufra auta chcete dať celú vodácku a kempovú výbavu pre 3-4 ľudí. Viete, že kvalitná výbava je základ. Packraft je super voľba.
 10. Jazdíte na plastovom kajaku, WW 3-4-5 no problem. Všetci 8 kamoši v partii to robia. Sem tam dáte aj väčší vodácky výlet, kajaky na prívese alebo na streche, poho. Frajerka s vami ísť nemôže. Ale ak by chcela a máte dobrý packraft, môže 🙂 Nevyskúšate byť náš guide?
 11. Baví vás pohyb na vode, ale ešte ste to nezistili. Vaše možnosti sú nekonečné.