GO UP

Typológia vodákov

Kto ste / Typológia vodákov
 
V tomto článku sa dozviete kto ste. Teda aspoň čo sa týka vodných športov. Ak to už nemáte dávno jasne zadefinované.
 

A) Vody sa bojíte, radšej ste na pevnej zemi. Načo sa týrať, dobre, že o tom viete.  

B) Baví vás pohyb na vode, ale ešte ste to nezistili. Vaše možnosti sú nekonečné.  

C) Máte radi športy v prírode, boli ste párkrát aj na vode. Pozrite si ponuku vodáckych cestoviek a kurzov. Odporúčame Vodácke centrum v Bratislava a dobrodružné splavy na Packraft.sk  

D) Chcete to vyskúšať, pozriete čo ponúkajú na internete či v Decathlone. Kúpite základnú výbavu a uvidí sa, či vás to chytí. Pozor, vesta! Safety first, voda vie byť zradná.  

E) Máte kamošov, čo chodia na vodu a zoberú vás na výlet na kanoe alebo na výlet s Vodáckym centrom.  

F) Páčia sa vám fotky splavov na Internete, v prírode cítite uvoľnenie. a) večer Vám dym z ohňa vadí, b) nevadí, c) máte ho radi.  

G) Spoznali ste niekoho, láska? Chodí na vodu? Chcem aj ja. Bezpodmienečne, ihneď.  

H) Máte už deti, chodia do školy, radi by ste im ukázali to, čo ste kedysi mali radi, keď ste boli slobodní a nemali hypotéku? Deti sú na vode šťastné, otvorte im dvere. Skúste pol dňa na kľudných tokoch, zoberte kamošov.  

I) Na lodi chcete byť s v partii a mať v lodi guida, vodáckeho inštruktora. Máte radi bezpečný adrenalín. Choďte na rafting.  

J) Na kanoe chcete byť s niekým, komu dôverujete. Budete vpredu, ste háčik, motor. Vzadu máte kapitána. Za chybu môže ten druhý.  

K) Máte radi vzrušenie, radi objavujete nové, riadite si svoj osud. Chcete sa hrať, ale na stabilnej lodi. Ak prejde guide, dáte to aj vy. Máte radšej skupinu do 10 ľudí, ako plný autobus. Pred perejami cítite napätie, v perejách cítite radosť, zakričíte si. Po pereji sa usmievate a cítite hrdosť. Poďte na packraft, zamilujete sa.  

L) Máte radšej kľudnú vodu, leto. Jazero, more, ľahká rieka. Paddleboard je možno to pravé. Nevadí vám, že váži 2-3x viac ako packraft a chcete chodiť na maximálne jednodenné výlety. Vyskúšajte našich kamošov z Neonmars.  

M) Vo vode sa cítite ako doma. Máte radi rýchlosť a malý odpor vášho člnu. Posilka a fitko? Kanoistika dá občas zabrať. Morský kajak je síce dlhý, ale má krásne efektívny pohyb. Vykúšajte, napríklad vo Vodáckom centre, možno nájdte lásku života.  

Prácou naplníte vrecká, zážitkami nakŕmite dušu.

N) Máte radi nezávislosť. Vy sa rozhodnete, či na divokú vodu, morské pobrežie, či alpské jazero. Keď treba, zbalíte do lietadla celú výbavu na týždeň a čaká vás vzrúšo a romantika. Hotelovým rezortom sa vyhýbate. Do kufra auta chcete dať celú vodácku a kempovú výbavu pre 3-4 ľudí. Viete, že kvalitná výbava je základ. Packraft je super voľba.  

O) Ste radi na vode. Vlnky, slnko, dovolenka. Týždeň do roka. Nafukovačka alebo gumený čln bohate stačí. Aj tak druhú sezónu praskne, kúpim nový, veď sú lacné.  

P) Jazdíte na plastovom kajaku, WW 3-4-5 no problem. Všetci 8 kamoši v partii to robia. Sem tam dáte aj väčší vodácky výlet, kajaky na prívese alebo na streche, poho. Frajerka s vami ísť nemôže. Ale ak by chcela a máte dobrý packraft, môže 🙂 A možno by ste chceli byť náš guide? Kontaktujte nás!  

R) Ste na sociálnych sieťach. Sem tam selfina. Ideálne ak športujete a dobre vyzeráte. Na vode však vytiahnete telefón alebo foťák len ked je kľud. V perejách sa spoľahnite na fotografa, ideálne na profesionála. Nech ľudia na fejkbuku povedia že WOW 🙂  

S) Na packraft tripe sa Vám páčilo a na ďalší termín zoberiete ďalších dvoch kamošov. To je ono. Zľavy neposkytujeme, ale ako bonus máte na našich tripoch chutné a teplé Adventure Menu. Zážitok má vyššiu hodnotu, ak ho zdieľam s blízkymi.  

T) Bolo to náročné, ste vysilený, je vám Zima. Už nikdy viac. Vyspite sa, oddýchnite. Ak si potom myslíte stále to isté, je to asi správne rozhodnutie.  

U) Bolo to náročné, ste vysilený, je Vám zima. Prekonali ste sa. Dal som to!! Cítite nové svaly a vyrástli ste o 5cm, V zrkadle vidíte novú bytosť, usmejete sa.  

V) Milujete keď vás voda hojdá. Reflexy z kolísky? Radi sledujete tie dva filmy čo bežia okolo, vľavo, vpravo. Príroda je úžasná. Ubalím?  

Z) Pri vode mi chutí jesť. Hocičo. Úplne som vypol hlavu a zabudol čo ma doma trápilo. A keď prídem späť do normálu a prídu problémy, usmejem sa. Toto dám, veď som zvládol tie pereje, spať v stane. Kuknem si ešte raz fotky a idem na to.


ponuka packraft TRIPov