GO UP

Salza je vodácka klasika, jedna z najkrajších alpských riek. Dá sa na nej veľa naučiť i dobre sa zabaviť v perejách. Náročnosť WW I-III podľa úseku a stavu vody, má kaňonový charakter na dvoch úsekoch. Packraft (motorka) poskytuje výrazne vyššiu úroveň zážitku ako nafukovacie kanoe (auto) alebo raft (autobus). Tie isté pereje (zátačky) prinášajú úplne…

190€ / za osobu
2 a 1/2 dňa
12 rokov+

Naša špecialitka. Využívame pestrosť našej krajiny a univerzálnosť nafukovacích kajakov, aby sme vám dopriali unikátny zážitok. Toto je domáce dobrodružné cestovanie, ako ho máme radi. Uvidíte Slovensko ako nikdy predtým. Žiadny trip nie je rovnaký a garantujeme, že naň nezabudnete. Očakávajte neočakávané. Na konci tripu budete iní ako na jeho začiatku. Okrem zážitkov si od…

290€ / za osobu

Sústava dunajských ramien pod Bratislavou predstavuje unikátny ekosystém. Je to najväčšia vnútrozemská riečna delta v Strednej Európe. Existuje množstvo objavných trás, ktoré sú pre packrafty ideálne. Packrafty sú stabilné a preto radi kombinujeme výlety po vode s pozorovaním a fotením vtákov. Radi meníme trasy a tak žiadny trip nie je rovnaký.

40€ / za osobu

Packrafting trip na tri najkrajšie slovenské rieky. Dunajec v NP peniny, Hornád v NP Slovenský Raj a Belá v NP Vysoké Tatry. Splavujeme to, čo je vzhľadom ku hydrometerologickej situácii možné, ale pokúsime sa o všetky tri. Trip nie je vhodný pre úplných začiatočníkov. Ak budeme musieť zmeniť plán, zvolíme iné rieky, packraft znamená slobodu.

230€ / za osobu

Tri dni dobrodružného pádlovania v Turecku na packraftoch v krásnych zátokách Egejského mora. Letecky z Bratislavy. Naštartujeme leto a objavíme nové lokality na stabilných nafukovacích kajakoch, v spoločnosti profi fotografa.

390€ / za osobu

Obľúbený stredomorský ostrov si užijeme kus inak ako bežní dovolenkári. Na packraftoch, aktívne, na divoko a v pohode. Letecky z Viedne. Morský packrafting zaujme príjemnou kombináciou dobrodružstva a stredomorskej pohody.

490€ / za osobu